Цікава екскурсія

  • By admin
  • 25.03.2019
  • Коментування вимкнуто

Учні нашого закладу, гуртківці еколого-краєзнавчого гуртка (кер.Дутка М.М.), відвідали Іршавський районний військовий комісаріат. Екскурсію закладом провели вихованцям волонтер АТО Мешко Я.І., який ознайомив із роботою військомата та показав кімнату, де зберігається зброя. Продовжив екскурсію підлітковий терапевт Староста Г.Д., вона показала кабінети, де проводиться медичний огляд хлопців віком від 15 до 18 років: розказала про основні вимоги до призовників, стан здоров’я, про шкідливі звички, які несуть поганий вплив у підлітковому віці.

Далі гуртківцям було надзвичайно цікаво, бо розмову з ними провів учасник АТО 34-го батальйону 57-ої Кіровоградської бригади Тинкач В.В.

( позивний Іспанець ), який перебував на передовій із 2014 по 2016 роки. Він показав і розповів про зброю, з якої хлопці захищають території нашої держави. Діти мали змогу потримати в руках макет автомата Калашникова та інші види зброї ЗСУ. Також провели  бесіду з учнями  інспектор із надзвичайних ситуацій Лисовський В.В. та фельдшер Повх М.І.. Мову вели про надання першої долікарської допомоги потерпілому та розповіли про причини аварійних ситуацій та важливість дотримання правил безпеки.

Comments are closed.