РАНКОВІ ЗУСТРІЧІ: ПОЧИНАЄМО ДЕНЬ З ПОЗИТИВУ

  • By admin
  • 16.09.2019
  • Коментування вимкнуто

 

Ранок. Початок нового дня. Першокласників зустрічає усміхнена вчителька. Саме від неї залежить, як почуватиметься першокласник у закладі та дитячому колективі.

Ранкова зустріч – це зустріч на початку дня учнів класу зі своїм учителем. А ще це  усмішки, бадьорий настрій та енергійність, багато захопливих ідей для проведення уроків. Сидячи або стоячи  в колі один проти одного, кожна дитина вдумливо і поважно вітається з іншими дітьми, після чого коротко ділиться власним досвідом зі своїми товаришами, які з повагою слухають її, ставлять  запитання та коментують. Після цього вся група бере участь у короткій груповій вправі, спрямованій на розвиток академічних навичок, почуття команди та відчуття єдності. Ранкові зустрічі допомагають учням зблизитися зі своїми однолітками, навчитися співпрацювати та  поважати інших.

Наші ранкові зустрічі   займають важливе місце в повсякденному розкладі  учнів, тут панує атмосфера  добра і радості, піклування та відповідальності. Педагоги створюють  позитивну атмосферу в  дитячому колективі на весь навчальний день.

Comments are closed.