РАЗОМ СТВОРЮЄМО СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР

  • By admin
  • 06.03.2019
  • Коментування вимкнуто

6 березня зранку у нашому закладі освіти панувала святкова атмосфера. У коридорах готувалися столи для проведення ярмарку «Крокуємо разом», який організували вчителі початкових класів, учні та, звичайно, їхні батьки. Коридорами линули апетитні запахи. А вже на перервах біля столів свої місця зайняли з одного боку «продавці», а з іншого «покупці». Торгівля різними смаколиками: тортами, тістечками, печивом, вафлями, бутербродами (чого тільки не було на столах!) йшла активно. Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й батьки та вчителі. Усі знали, що кошти зібрані на ярмарку підуть на корисну справу.

Міською радою цього навчального року на капітальний ремонт нашого закладу (а це – нові вбиральні, електроопалення в корпусі №2, встановлення нових перестінків між класами та коридорами) вже виділено значну кількість коштів. Тому й самі учасники освітнього процесу (учні, вчителі, батьки) не хочуть залишатися осторонь діянь, направлених на створення комфорту та затишку у нашому «другому домі». Було вирішено провести ярмарок. Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як відбулося це дійство. Усі залишилися задоволеними. Адже зібрано близько 10 тис. грн.

Дякуємо всім, хто не є байдужим до потреб та проблем закладу освіти і долучається до таких заходів, через які робиться щось потрібне і корисне для всіх.

Віримо, що така підтримка забезпечить досягнення значних успіхів у формування освітнього простору НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ.  

Comments are closed.