ПРИЗЕРИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ з базових дисциплін 2018-2019 навчального року

  • By admin
  • 09.12.2018
  • Коментування вимкнуто

п/п

ПІБ учня

Клас

Предмет

Місце

на ІІ етапі

 

ПІБ учителя

1

Козенюк Вікторія

8

Англійська  мова

ІІ

Коровська А. А.

2

Меренич Іванна

9

Англійська  мова

І

Химич Н.Д.

3

Попович Ксенія

11

Англійська  мова

1

Демчик О.П.

4

Шпак Владислав

10

Екологія

ІІ

Мелеганич О.Д.

5

Марків Анастасія

9

Екологія

ІІ

Мелеганич О.Д.

6

Шевчук Анастасія

10

Німецька мова

І

Бігарі М.І.

7

Ізай Арсенія

11

Німецька мова

ІІ

Бігарі М.І.

8

Шпак Владислав

10

економіка

ІІІ

Карабиньош С.В.

9

Лендєл Олександр

11

економіка

ІІ

Карабиньош С.В.

10

Павльо Валентина

6

Математика

ІІІ

Гомоляк Є.О.

11

Дем’ян Вікторія

7

Математика

ІІІ

Гомоляк Є.О.

12

Брич Наталія

9

Математика

ІІ

Антосяк Н.А.

13

Кобаль Тетяна

11

Математика

І

Петрище Я.В.

14

Ізай Дарина

8

Історія

ІІІ

Лізанець А.М.

15

Гудь Валерія

9

Історія

ІІ

Лізанець А.М.

16

Скоблей Василина

10

Історія

ІІІ

Бровдій О.В.

17

Вовканич Марія

10

Історія

ІІ

Бровдій О.В.

18

Демчик Юлія

11

Історія

І

Бровдій О.В.

15

Попович Ксенія

11

Історія

ІІ

Бровдій О.В.

16.

Меренич Іванна

9

Географія

ІІ

Франчак  Е. В.

17

Шпак Владислав

10

Географія

ІІІ

Франчак  Е. В.

18

Козенюк Вікторія

8

Україська  мова та література

ІІ

Матішинець Л.І.

19

Світлик Ірина

10

Україська мова та література

ІІ

Клевець С.В.

20

Гудь Валерія

9

Біологія

ІІІ

Береш Г.І.

21

Світлик Ірина

10

Біологія

ІІ

Світлик І.В.

22

Кобаль Тетяна

11

Біологія

ІІ

Береш Г.І.

23

Ізай Дарина

8

Трудове навчання

І

Марко М.Ю.

24

Симчера Павло

9

Трудове навчання

І

Матішинець В.І.

25

Пономарьова Ірина

9

Трудове навчання

І

Марко М.Ю.

26

Лелітка Іван

10

Трудове навчання

ІІ

Матішинець В.І.

27

Воробканич Ніна

10

Трудове навчання

ІІІ

Марко М.Ю.

28

Химич Анастасія

10

Трудове навчання

ІІ

Марко М.Ю.

29

Скоблей Вероніка

10(11)

Трудове навчання

ІІІ

Марко М.Ю.

30

Балко Лілія

11

Трудове навчання

І

Марко М.Ю.

31

Новак Ангел

7

Хімія

ІІ

Чоботаренко М.О.

32

Васько Яніслав

8

Хімія

ІІ

Мелеганич О.Д.

33

Світлик Ірина

10

Хімія

ІІ

Чоботаренко М.О.

34

Дем’ян Вікторія

7

Фізика

І

Ломага В.В.

35

Васько Яніслав

8

Фізика

І

Ломага В.В.

36

Гудь Валерія

9

Фізика

ІІ

Ломага В.В.

37

Світлик Ірина

10

Фізика

ІІ

Лутак І.М.

38

Скоблей Василина

10

Фізика

ІІІ

Лутак І.М.

39

Світлик Євген

10

Інформатики

ІІІ

Калинич М.В.

40

Звонар Арсен

11

Ірформатика

ІІІ

Петрище Я.В.

41

Садварій Богдан

8

Інформаційні технології

ІІІ

Петрище В.Ю.

42

Брич Наталія

9

Інформаційні технології

І

Дика К.П.

43

Кобаль Тетяна

11

Інформаційні технології

І

Петрище Я.В.

44

Лендєл Олександр

11

Інформаційні технології

ІІІ

Петрище Я.В.

45

Гусєва Поліна

9

Правознавство

ІІ

Лізанець А.М.

46

Метенько Катерина

9

Правознавство

ІІІ

Лізанець А.М.

47

Світлик Ірина

10

Правознавство

І

Лізанець А.М.

48

Костак Олександра

10

Правознавство

ІІ

Лізанець А.М.

49

Кобаль Тетяна

11

Правознавство

ІІ

Лізанець А.М.

50

Гусєва Поліна

9

Російська мова та література

І

Самопідготовка

51

Звонар Арсен

11

Російська мова та література

ІІ

Самопідготовка

52

Світлик Ірина

10

Астрономія

ІІІ

Лутак І.М.

 

ПРИЗЕРИ КОНКУРСУ ЗНАВЦІВ

УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ   ім. П.ЯЦИКА

2018-2019 навчальний рік

 

п/п

ПІБ учня

Клас

Місце

на ІІ етапі

 

ПІБ учителя

1

Лендел Софія 4 І Станинець М.А.

2

Худа Станіслав 5 ІІ Чепура  Л.М.

3

Шевчук Анастасія 10 ІІ Клевець С.В.

4

Попович Ксенія 11 І Орлицька Н.І.

 

ПРИЗЕР КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ім. Т.Г.ШЕВЧЕНКА

2018-2019 навчальний рік

п/п

ПІБ учня

Клас

місце

ПІБ учителя

ІІ етап

ІІІ

етап

1

Козенюк Вікторія

8

І

ІІІ

Кузьма Н.В.

Переможці Міжнародної Інтернет-олімпіади

з української мови

«Всеосвiта  Осінь – 2018»

 

№ з/п Прізвище та ім’я Клас Місце Учитель
Гобона Максим 6-А ІІ Кузьма Н.В.
Кобаль Іванна 6-А ІІ Кузьма Н.В.
Рендзей Михайло 6-А ІІІ Кузьма Н.В.
Станинець Мирослава 6-А І Кузьма Н.В.
Кузьма Станіслава 6-Б ІІІ Онисько Л.В.
Огарь Анастасія 7-В ІІ Кузьма Н.В.
Пилипко Тетяна 7-В ІІ Кузьма Н.В.
Воробканич Ніна 10-А ІІІ Кузьма Н.В.
Чіка Анастасія 10-А ІІ Кузьма Н.В.

10.

Поляк Крістіна 10-А ІІ Кузьма Н.В.

11.

Скоблей Роман 6-Б ІІІ Онисько Л.В.

12.

Менько Василь 7-В ІІ Кузьма Н.В.

13.

Станенець Марія 9-В І Матішинець Л.І.

 

Comments are closed.