НЕЗАБУТНЯ ЕКСКУРСІЯ

  • By admin
  • 12.06.2019
  • Коментування вимкнуто

Настала літня пора —  час відпочинку та пізнавальних екскурсій. Це чудова можливість довідатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ми живемо. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках країни. Цікавою  і  змістовною  була поїздка до славетного українського міста Львів, яку організували класний керівник 6-Б класу Ломага В.В. та вчителі закладу  Марко М.Ю. та Попович Н.І.   Комфортабельний автобус  доставив школярів до міста галицької кави, левів та неймовірної архітектурно-історичної краси.

Львів — унікальне місто. Під час екскурсії дітей вразила краса та неповторність архітектури, європейська культура, буяння літніх квітів, доброзичливість людей. Учні із захопленням проходили  вулицями старого міста, відвідали історичні місця. На думку дітей, Львів — це місто, у яке  можна  закохатися з першого погляду.

Центральний історичний ансамбль Львова – це величезний архітектурний музей під відкритим небом. Розпочалась екскурсія біля пам’ятника Данилу Галицькому, потім площа Ринок, міська ратуша, пам’ятники Т. Шевченку та першодрукарю І. Федорову, Домініканський собор, тепер греко-католицька церква Святої Євхаристії – велична архітектурна пам’ятка пізнього бароко з оригінальним скульптурним оздобленням та ще багато цікавого.

Стара частина міста ніби завмерла у часі. Старі будинки, що тісняться між собою, показуючи дивовижні фасади, затишні вулички, вимощені бруківкою, разом з чарівними ліхтарями створюють неповторні відчуття. Ніби ти повернувся у часі на сто-двісті років. Все дихає старовиною.

А ввечері усі відвідали футбольний матч між збірною України та Сербії. Радість від перемоги нашої команди переповнила гордістю за Україну кожного маленького громадянина.

Ця екскурсія —  подія, які пізніше згадуватиметься все життя.

Comments are closed.