Наші перші класи

 • By admin
 • 29.01.2019
 • Коментування вимкнуто

З вересня 2018 року наш заклад освіти широко відчинив двері змінам в освіті,  зокрема, введенням перших класів за програмою Нової української школи. Для належного забезпечення якості освіти та створення відповідних умов навчання для учнів 1 класів у 2018/2019 навчальному році було прийнято ряд заходів.

 1. Освітню програму для 1-х класів Іршавського закладу загальної середньої освіти №1 розроблено відповідно до Закону України «Про освіту», Державного стандарту початкової освіти (2018) та Типової освітньої програми І циклу (1-2 класи). Освітня програма окреслює рекомендовані підходи до планування й організації закладом освіти єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання, визначених державним стандартом початкової освіти.

Освітня програма нашого закладу складена на основі Типової освітньої програми, розробленої колективом під керівництвом Р.Б. Шаяна, за якою успішно працюють 26 учнів 1-А класу разом зі своєю вчителькою Звонар Наталією Василівною та 30 учнів 1-В класу разом з Янкулич Веронікою Василівною.  32 учнів 1-Б клас зі своїм наставником Коваленко Наталією Денисівною навчаються за освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

 1. Усього до 1 класу зараховано 88 учнів. Для кожного учня заведено особову справу з наявністю заяв батьків, копій свідоцтв про народження та копій карток платників податків.
 2.  Учителі 1-их класів Звонар Н.В. та Янкулич В.В. успішно пройшли навчання на «Онлайн-курсах  для вчителів початкової школи EdEra»,  свідченням чого є сертифікати; Коваленко Н.Д. окрім названих курсів пройшла очні курси проекту  «Інтелект України».
 3. За наказом МОН України від 13.02.2018р. №137 «Про організацію просвітнього простору та наявність осередків» у кожному приміщенні, відведеному для перших класів, є відповідні зони: для вчителя(робочий стіл), дитячої бібліотечки (полички з художньою та науковою літературою), зона тиші та відпочинку, художньо творчої діяльності (папки з кольоровими олівцями, фарбами, кольоровим папером, ножицями, клеєм), місце для гри (килимок та стільчики), тематичний куточок, де кожного дня вивішується тема тижня та тема дня, зона навчально-пізнавальної діяльності (карти , глобус , муляжі та моделі).
 4. У кожному класі наявні засоби навчання та обладнання для реалізації освітніх галузей (друковані засоби  навчання, інструменти, моделі, муляжі, прилади і пристосування, інвентар, об’єкти натуральні.
 5. Вперше державою кожен перший клас забезпечено новими меблями (зручні одномісні парти, шафки), інформаційно-технічними засобами навчання (ноутбук, ламінатор, мультимедійний проектор, настінний екран, принтер)
 6. У класах наявними є стенди для змінної виставки дитячих робіт. Також кожна дитина  має власне  портфоліо, в якому складені малюнки, аплікації та індивідуальні свідоцтва досягнень, які щомісяця заповнюється відповідно до наказу МОН України від 20.08.2018р. №924  та листа МОН України від 24.10.2018р. №2.2-2937.
 7.  Учні 1-А та 1-В повністю забезпечені підручниками «Математика»(автори В.Г.Бевз, Д.В.Васильєва), «Я досліджую світ» (автори Т.Гільберг, С.Тарнавська), «Буквар» (автор М.Д.Захарійчук). Учні 1-Б забезпечені підручниками та зошитами проекту «Інтелект України» за кошти батьків.

 

Comments are closed.