Наказ про літній мовний табір

 • By admin
 • 12.06.2019
 • Коментування вимкнуто


Україна

ІРШАВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ

ОСВІТИ І-ІІІ ступенів №1

ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

м. Іршава

 

31.05.2019р.                                                                              № 17- од

Відповідно до статті 34 Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей” (зі змінами), Програми оздоровлення і відпочинку дітей та молоді Іршавської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2021 роки, затвердженої рішенням десятої сесії Іршавської міської ради восьмого скликання 10.04.2018 № 373, з метою повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей Іршавської ОТГ у 2018 році, у відповідності до ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказу відділ освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту Іршавської міської ради від 12.04.2018 №82 «Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році», з метою забезпечення повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої роботи

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. Організувати роботу літнього мовного табору з денним перебуванням на базі Іршавського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 із 3 по 16 червня 2019 року, кількість: 70 учнів.
 2. Включити до плану роботи заходи, які спрямовані на розвиток та вдосконалення мовленнєвих навичок учнів, розвитку навиків комунікативного спілкування, художньо-естетичного та фізкультурно-спортивного напрямів.
 3. Начальником літнього мовного табору призначити Демчик Оксану Петрівну, вчителя англійської мови, керівника м/о вчителів іноземної мови.
 4. Залучити до роботи в мовному таборі вчителів іноземних мов, які викладають у школі, вчителів фізичної культури, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва вихователів ГПД.
 5. Призначити:

4.1.Вихователями  загонів  наступних  педагогічних  працівників:     Коровську А.А., Попп Т.Ю., Іванчо Г.М., Бігарі М.І..

4.2. Інструкторами з фізичної культури: Жідова І.І..

4.3. Музичним керівником: Горзов Л.А., Лисичко Л.Є..

 1. Забезпечити ефективний контроль за дотриманням вимог законодавства щодо безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу під час роботи табору та попередження нещасних випадків.
 2. Провести інструктаж із техніки безпеки та покласти відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей під час відпочинку в пришкільному таборі, дотримання правил техніки безпеки на вихователів табору.
 3. Установити режим роботи табору з 8.00-14.00 години протягом 14 календарних днів.
 4. Демчик О.П., начальнику табору, забезпечити  організоване відкриття та закриття табірної зміни.

10. Демчик О.П., начальнику табору,затвердити розпорядок роботи та план роботи, підготувати всю необхідну документацію, яка регламентує роботу табору, для організації ефективної роботи.

11. Медичній сестрі школи здійснювати контроль за станом здоров’я дітей.

12. Загальний контроль за роботою табору залишаю за собою.

 

 

 

Директор закладу освіти                              Л.М. Чепура

 

Із наказом ознайомлені:                               О.П. Демчик

А.А. Коровська

                                    Т. Ю. Попп

                                     Г.М. Іванчо

                                   М.І. Бігарі

                                 І.І. Жідов

                                       Л.Є.Лисичко

                                                                   Л.А. Горзов

Comments are closed.