ЗДОРОВА ДИТИНА – ЗДОРОВЕ СУСПІЛЬСТВО

  • By admin
  • 08.04.2019
  • Коментування вимкнуто

У всі часи люди особливу увагу звертали на своє здоров’я, піклувалися про нього, винаходили все нові й нові ліки від хвороб  і  способи зміцнити свій організм та  залишатися бадьорими на довгі роки.

Здоров’я —  це найголовніша складова життя. Хочеться, щоб у нашій країні поняття “ЗДОРОВ’Я” та ”СУСПІЛЬСТВО” стали тотожними.  Не буде повноцінним суспільство, яке не турбується про  здоров’я людини. Здорове суспільство має на меті процвітання та підняття рівня життя своєї країни.

З 6-13 квітня 2019 року проходить Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я.  6  квітня  в нашому закладі освіти  у рамках Тижня проведено зустріч-бесіду з лікарем сімейної медицини Францух-Яцола А.І.  Під сам зустрічі  було  висвітлено питання громадського здоров’я, формування здорових звичок та відповідального відношення до власного здоров’я.  Лікар зазначила фактори  впливу шкідливих звичок на здоров’я підлітків, закликала берегти своє здоров’я та  вести здоровий спосіб  життя.

Бережімо своє  здоров’я, зміцнюймо і примножуймо його. І пам’ятаймо, що здоров’я — найцінніший скарб, і від вас залежить, чи зуміємо ми зберегти його на довгі роки. Саме від нас з вами залежить здоров’я нації.

Comments are closed.