Методичні об`єднання вчителів Іршавської ЗОШ №1

МЕТОДИЧНА РАДА ШКОЛИ

 

  1. Чепура Леся Михайлівна, В.О. директора школи, вчитель-методист, голова РМКШ.
  2. Мелеганич Оксана Денисівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель-методист, заступник голови РМКШ, координатор, відповідальна за вивчення й аналіз стану навчально-виховної роботи в школі.
  3. Онисько Людмила Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, старший учитель, відповідальна за результативність діяльності методичної служби школи.
  4. Петрище Вікторія Юріївна, практичний психолог школи, практичний психолог-методист, відповідальна за роботу психологічної служби.
  5. Химич Наталія Денисівна, вчитель-методист, викладач англійської мови, відповідальна за роботу в соціумі.
  6. Петрище Ярослав Васильович, учитель-методист, учитель математики та інформатики, відповідальний за виконання рішень педради та ради методичного кабінету.

 

МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА ШКОЛИ:

«Застосування проектних  технологій як засобу формування позитивної мотивації до навчання та розвитку навиків самоосвіти вчителів та учнів »


МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

  1. Гомоляк Єлізавета Олександрівна – вчитель математики, старший учитель, спеціаліст вищої категорії
  2. Петрище Ярослав Васильовичкерівник методичного об`єднання, учитель математики, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії
  3. Антосяк Павло Іванович – учитель математики, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії
  4. Антосяк Наталія Андріївна – вчитель математики, старший учитель, спеціаліст вищої категорії
  5. Мондик Марина Михайлівна – вчитель математики, спеціаліст вищої категорії
  6. Калинич Михайло Васильович – учитель математики та інформатики, старший учитель, спеціаліст вищої категорії
  7. Лутак Інна Михайлівна – вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії
  8. Ломага Василь Васильович – учитель фізики, спеціаліст І категорії

 

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ-СЛОВЕСНИКІВ

  1. Кузьма Наталія Василівна –   керівник методичного об`єднання, вчитель української мови та літератури, старший учитель, спеціаліст вищої категорії
  2. Онисько Людмила Василівна –  вчитель української мови та літератури, старший учитель, спеціаліст вищої категорії
  3. Матішинець Людмила Іванівна –  вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії
  4. Зовдун Леся Петрівна – вчитель української мови та літератури,  спеціаліст
  5. Чепура Леся Михайлівна – вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії
  6. Орлицька Неля Іванівна –  вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, старший учитель, спеціаліст вищої категорії
  7. Примич Людмила Михайлівна –  вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, старший учитель, спеціаліст вищої категорії
  8. Клевець Світлана Вікторівна – вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії
  9. Палінчак Оксана Миколаївна –  вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії

 


МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

  1. Демчик Оксана Петрівна - керівник методичного об`єднання, вчитель англійської мови, спеціаліст І категорії
  2. Химич Наталія Денисівна – вчитель англійської мови, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії
  3. Ліган Олеся Іванівна – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії
  4. Коровська Алла Андріївна – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії
  5. Попп Тетяна Юріївна – вчитель англійської мови, спеціаліст І категорії
  6. Бігарі Марина Іванівна –  вчитель німецької мови, спеціаліст І категорії
  7. Іванчо Тетяна Іванівна –  вчитель німецької мови, старший учитель, спеціаліст вищої категорії

 

 МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

  1. Карабиньош Сергій Васильович - керівник методичного об`єднання, учитель історії, спеціаліст вищої категорії
  2. Лізанець Алла Михайлівна – вчитель історії та правознавства, старший учитель, спеціаліст вищої категорії
  3. Бровдій Оксана Василівна – вчитель історії, старший учитель, спеціаліст вищої категорії

 

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН

 

  1. Франчак Ельвіра Василівна – керівник методичного об`єднання, вчитель географії, спеціаліст І категорії
  2. Береш Ганна Іванівна – вчитель біології,  спеціаліст вищої категорії
  3. Михайлочко Ірина В’ячеславівна – вчитель біології та основ здоров’я, спеціаліст ІІ категорії
  4. Мелеганич Оксана Денисівна – вчитель хімії, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії
  5. Чоботаренко Маріанна Олексіївна – вчитель хімії та біології, спеціаліст вищої категорії

 

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ХУДОЖНЬО-ПРИКЛАДНИХ МИСТЕЦТВ

  1. Дзьома Ольга Юріївнакерівник методичного об`єднання, вчитель фізичної культури, старший учитель, спеціаліст вищої категорії
  2. Палош Яна Йосипівна – вчитель фізичної культури, спеціаліст ІІ категорії
  3. Жідов Іван Іванович – вчитель фізичної культури, спеціаліст ІІ категорії
  4. Осійський Олександр Дийнешович – учитель предмету “Захист Вітчизни”, старший учитель, спеціаліст вищої категорії (сумісник)
  5. Марко Марія Юріївна – учитель трудового навчання та образотворчого  мистецтва, спеціаліст І категорії
  6. Матішинець Віталій Іванович - учитель трудового навчання,  спеціаліст
  7. Боднар Олеся Рудольфівна – вчитель музичного мистецтва, спеціаліст вищої категорії
  8. Горзов Лариса Антонівна – учитель музичного та образотворчого мистецтва, спеціаліст вищої категорії
  9. Лисичко Лілія Євгенівна – вчитель мистецтва, спеціаліст вищої категорії

 

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ЛАНКИ

  1. Онисько Марія Іванівнакерівник методичного об`єднання, вчитель 1-4 класів, старший учитель, спеціаліст вищої категорії
  2. Коваленко Наталія Денисівна – вчитель 1-4 класів, старший учитель, спеціаліст вищої категорії
  3. Керечанин Марія Юріївна – вчитель 1-4 класів, старший учитель, 9 тарифний розряд
  4. Жупанин Богдана Федорівна – вчитель 1-4 класів, старший учитель, 9 тарифний розряд
  5. Стой Мирослава Василівна – вчитель 1-4 класів, старший учитель, спеціаліст вищої категорії
  6. Звонар Наталія Василівна – вчитель 1-4 класів, спеціаліст ІІ категорії
  7. Мошкола Оксана Феодосіївна – вчитель 1-4 класів, спеціаліст вищої категорії
  8. Станинець Марія Андріївна – вчитель 1-4 класів, старший учитель, 9 тарифний розряд
  9. Скоблей Іванна Іванівна – вчитель 1-4 класів, спеціаліст І категорії
  10. Шпак Тетяна Іванівна – вчитель 1-4 класів, спеціаліст ІІ категорії
  11. Янкулич Вероніка Василівна – вчитель 1-4 класів, спеціаліст І категорії
  12. Попович Наталія Іванівна – вчитель 1-4 класів, спеціаліст І категорії
  13. Кобаль Тетяна Іванівна – вихователь групи продовженого дня, спеціаліст І категорії
  14. Федірко Люба Іванівна -  вихователь групи продовженого дня, спеціаліст І категорії
  15. Данканич Тетяна Юріївна – вихователь групи продовженого дня, спеціаліст І категорії
  16. Ізай Марина Іванівна – вихователь групи продовженого дня, спеціаліст
  17. Лакатош Вікторія Василівна – вихователь групи продовженого дня, спеціаліст
  18. Іванчо Галина Михайлівна – вихователь групи продовженого дня, спеціаліст ІІ категорії

 

Comments are closed.