Навчально-виховний процес

НОРМАТИВНА БАЗА ДО НОВОГО

2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

Лист Міністерства освіти і науки України від 07 червня 2017 року № 1/9-315 “Про структуру 2017/2018 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів”

 

Лист МОНУ від 09.08.2017 № 1/9-436 “Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році”

 

Методичні рекомендації щодо впровадження SТЕМ-освіти у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах України на 2017/2018 навчальний рік

 

Наказ Міністерства освіти і науки України від 07 червня 2017 року № 804 “Про оновлені навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

 

Колегія Міністерства освіти і науки України “Оновлення програм для базової загальної середньої освіти” (презентація)

 

 

  В Іршавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 створено всі необхідні умови для роботи педагогічного колективу, навчання та виховання дітей шкільного віку.

       У школі ефективно працює психологічна служба, якою керує практичний психолог-методист Петрище Вікторія Юріївна.

          Учні школи навчаються в 46 класних приміщеннях, з яких 21 навчальний кабінет, включаючи кабінети математики, фізики, хімії, біології, інформатики, української мови та літератури, іноземної мови, світової літератури, майстерню обслуговуючої праці. Школа забезпечена спортзалом та спортивним майданчиком, актовим залом та бібліотекою. В школі діють 2 сучасні комп’ютерні класи.

     Насьогодні Іршавська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. є експериментальним майданчиком із впровадження комп’ютерних програмних засобів навчання.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ШКОЛИ

1. Допрофільне навчання в основній школі:

  • поглиблене вивчення математики з 8 класу;

2.  Профілізація старшої школи:

  • математичний профіль;
  • філологічний профіль – українська філологія;
  • філологічний профіль – іноземна філологія;
  • інформаційно-технологічний профіль.

3.  Проведення соціально-профілактичних тренінгів.

4.  Співпраця з громадськими організаціями міста.

 

 

Comments are closed.