Охорона праці та безпеки життєдіяльності

Робота з охорони праці та безпеки життєдіяльності взакладі освіти здійснюється відповідно до Законів України:
З працівниками школи проводиться вступний, первинний, повторний та цільовийінструктажі з охорони праці.
Для кожного навчального кабінету, які пов`язані з можливістю отримання учнями травм або загроз їхньому здоров`ю під час практичних чи лабораторних робіт, розроблено відповідні інструкції з охорони праці та правила техніки безпеки у цих кабінетах. У таких класних кабінетах школи створені куточки з охорони праці, систематично ведуться журнали реєстрації інструктажів.
Діяльність закладу спрямована на дотримання санітарно-гігієнічних норм, у відповідності до ДержСанПіН.
  • Усі навчальні приміщення  мають природнє освітлення. Штучне освітлення школи забезпечується люмінесцентними лампами.
  • Чистота повітря в приміщеннях забезпечується регулярним вологим прибиранням та провітрюванням класів на перервах.
На кожному поверсі у коридорах розміщені плани евакуації.
Згідно річного плану роботи в закладі освіти проводяться тижні з безпеки життєдіяльності та охорони праці, у рамках яких проходять відкриті уроки, виховні години, конкурси малюнків, творів. Щорічно, навесні, учні нашої школи беруть участь у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості “Безпека в хжитті – життя в безпеці”.
З метою створення здорових і безпечних умов навчання і праці, запобігання виробничого травматизму, дотримання норм і правил охорони праці та безпеки життєдіяльності запроваджено оперативно-адміністративний контроль з охорони праці.
Адміністрацією школи здійснюється постійний контроль за своєчасним навчанням педагогічних працівників  закладу з охорони праці та безпеки життєдіяльності, проведенням інструктажів з працівниками, учнями на заняттях та уроках (фізики, хімії, біології, трудового навчання, інформатики, фізкультури, ЗВ, при організації суспільно-корисної праці масових позакласних заходів).
В школі добре організована робота щодо запобігання виробничого травматизму. Профілактична робота, яка постійно проводиться педагогічним колективом щодо запобігання травматизму в побуті та під час навчально-виховного процесу має позитивний результат.

Comments are closed.